Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door neruda
Vreemd toch hé ? Dat bij zo'n aanslag weinig of geen GI's slachtoffers te vinden zijn , niet ?
Of waar zouden ze zitten ?..mmmmh ..let me guess ....
...hermetisch bewaakte olievelden misschien ?
Was humanitaire hulp niet één van de hoofddoelen van deze oorlog ?
Aanslagen keur ik niet goed...maar we moeten eerlijk toegeven de 'Coalition of the Killing ' er een soep van aan maken zijn en de situatie in ieder geval niet onder controle hebben..
In ieder geval voor eeuwig in de 'green zone' kunnen ze ook niet blijven...
Kick de US-forces eruit en uw probleem lost zich vanzelf op...
|
Hermetisch bewaakte olie velden? Een veronderstelling die nergens op slaat. Heb je hier bewijzen voor ofzo?
Ja, volgens jou was olie de hoofdzaak dus waarom je nu inneens over humanitaire hulp begint...niemand kan deze aanslagen voorkomen en het is zeker de schuld niet van de amerikanen enkel van degene die ze maken en doen opblazen.
Er was geen amerikaan te bespeuren bij de laatste aanvallen dus zo te zien interresseerd het de terroristen niet eens, als er maar doden vallen.
Dus hoe kom je erbij dat het probleem zich vanzelf zou oplossen dan? Als de amerikanen nu zouden vertrekken zul je pas wat zien.