Los bericht bekijken
Oud 1 februari 2012, 00:47   #121
ViveLaBelgique
Secretaris-Generaal VN
 
ViveLaBelgique's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 16 januari 2011
Berichten: 41.207
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gwylan Bekijk bericht
Totaal niets. Het maakt alleen maar duidelijk, samen met de aard en inhoud van uw tussenkomsten, dat u een belgicist bent. En ook daartegen heb ik niets. Geef toe, voor een bekakte chauviniste valt dat al bij al nog erg mee, nietwaar.
Blijkbaar heeft U dan toch geprobeerd Uw onderbewustzijn aan te spreken het moment dat U "belgicist" uit Uw toetsenbord wou laten rollen. Spijtig dat het besef van Uw vooringenomenheid ten aanzien van de forumnaam "ViveLaBelgique" niet tot Uw bewustzijn is geraakt.
__________________


Stemtip federaal: Partij Blanco. Minder parlementszetels !
Stemtip Vlaams: BBB. Boerburgerbelangen; respect voor Boer en Burger; uitlevering De Mier aan Erdogan.
Stemtip Europa: Vlaams Belang. Liever had ik op Viktor Orban kunnen stemmen.

Ooit was Bart De Wever de dikke steur die vol eitjes zat voor de N-VA; maar nu is hij verworden tot de vis de vijver levenloos maakt.
ViveLaBelgique is offline   Met citaat antwoorden