Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door parcifal
Er bestaat al geen morele code die geldt voor alle menselijke culturen, laat staan dat je die kan toepassen op een levensvorm van een aard die je je niet eens kan voorstellen. Vergeet alle Science Fiction maar, de realiteit is gegarandeerd nog vele malen vreemder en onbegrijpelijker.
Zaken zoals 'onderdrukking' en 'moraal' zijn puur ideen die jij als blanke westerse mens kent en interpreteert en zijn verre van universeel.
De enige universele uitspraak die je eventueel zou kunnen doen is mogelijk dat alien levensvormen er waarschijnlijk zouden naar streven om toestanden van hogere energie te bereiken en bewaren.
|
Alle leven is verbonden met elkaar, dit is een universele waarheid. Alle bewustzijn is verbonden met elkaar. Enkel en alleen deze waarheid zorgt ervoor dat een spritieel ontwikkeld ras een morele code erop nahoudt. Immers, op een bepaald spiritueel niveau is elke kwaadaardige actie tegen anderen, in feite één tegen jezelf.
Wij in onze wereld beseffen dit niet altijd, en de kwaadaardigen in onze wereld verzetten zich hiertegen, m.a.w het individu scheidt zich af van de éénheid die alle leven bevat, voor eigen gewin, macht. Dit is wat de elite in deze wereld doet. Uiteindelijk doet men hier meer kwaad mee dan goed voor zichzelf op lange termijn.
__________________
Yesterday I was clever, so I wanted to change the world. Today I am wise, so I am changing myself. – Rumi