Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zwitser
Het voordeel van "private uitbuiters" is dat je ze zelf kan kiezen. Dat houdt de mate waarin ze je kunnen uitbuiten binnen bepaalde grenzen. Vandaar dat ik mij niet uitgebruit voel door de fabrikant van mijn computer of mijn TV, of de supermarkt waar ik mijn dagelijkse boodschappen doe. En eigenlijk ook niet door mijn telecomprovider. Ik wenste echter dat Zwitserland werk zou maken van een liberalisering van de electriciteitsmarkt, zodat ik kan kiezen wie mijn electriciteit produceert. (Het liefste iemand die 100% nucleair levert...)
Reden te meer toch om de staat niet teveel te laten groeien?
|
Man man man , blijf AUB een beetje to the topic , wie heeft het over de producent van de goederen die u wil kopen , natuurlijk koop u uw tv of computer waar u wil , ik wil ook geen communisme .
Ziet U nu echt niet het verschil tussen een product en een basisbehoefte of niet tastbaar goed als Elektriciteit . HELPPPPPPPPPPPPPP!