Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Rudy
Begin dan maar eens zelf om te proberen die koran te lezen. Minder parabels en fabeltjes zoals in de bijbel. Veel succes.
|
Wat voor larie en apenkool is dat weer???
De bijbel interesseert me al j?*?*?*ren geen bal meer, en dat is zo bij het overgrote deel van de bevolking! En diegenen die hem nog wel lezen halen er geen haatboodschappen uit tov vreemdelingen (voor hen dus "ongelovigen",maar ze gebruiken niet eens die naam) en staan, niet klaar om de wereld te veroveren in naam van Kristus!
Je fameuze koran is een ander paar mouwen en mag je op hetzelfde schap zetten als Mein Kampf! Als je ziet hoe men nu weer opstanden, brandstichtingen enz enz, een halve oorlog, voert omdat Amerikanen een deel van die bullshit in brand hebben gestoken: naar wat voor achterlijke gebrainwashed onnozelaars zitten we dan weer te kijken????
Veel succes met je koran en hetgeen het veroorzaakt in de wereld!