Los bericht bekijken
Oud 26 februari 2012, 13:21   #51
Cynara Cardunculus
Banneling
 
 
Geregistreerd: 8 februari 2011
Locatie: Marrakech aan 't Scheldt
Berichten: 9.999
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Elbow Bekijk bericht
Links baalt van 'de kerk' (ik ook) maar merkwaardig genoeg kan links niet genoeg krijgen van haatbaarden en de islam. Niet te snappen. Eigenlijk heel hypocriet dat ze zichzelf progressief noemen gezien ze plat gaan voor die oerconservatieve, versteende religie.
Een vorm van schizofrenie neem ik aan.
zowel islam als het zogenaamde socialisme hebben gelijke basisprincipes:

het zijn TOTALITAIRE IDEOLOGIEËN met apartheid als navelstreng.

De socialisten doen het met "kapitalisten" versus "werkmensch", de islam doet het met "gelovigen" versus "ongelovigen".
Beide ideologieën voorzien de mogelijkheid tot het stoppen van vervolging indien men van kamp verandert: de kapitalist kan alles weggeven en zich tot socialist uitroepen, de ongelovige onderwerpt zich aan de grootste god die alleen schijnt te zijn, en behoort dan ineens ook tot het kamp van "de goei".

Beide ideologieën moeten hebben van stelen van "de anderen": de socialisten noemen het herverdeling, de moslims noemen het jizyah taks (het betalen van dubbel zoveel belastingen als de gelovigen, op straffe van dood).

Niet voor niks haalde Adolf de socialist zijn inspiratie uit de koran. Tot en met het verplicht veruiterlijken van de geloofsovertuiging via de kledij.
Cynara Cardunculus is offline   Met citaat antwoorden