Los bericht bekijken
Oud 27 februari 2012, 09:16   #1
stropke
Minister-President
 
stropke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 juni 2009
Locatie: Oost-Limburg
Berichten: 4.363
Standaard 'Ex-tbs'er doodde Ximena'

ma 27 feb 2012

'Ximena vermoord door ex-tbs'er'



AMSTERDAM - De 15-jarige Ximena Pieterse, die afgelopen weekeinde werd vermoord in Den Haag, is waarschijnlijk een volstrekt willekeurig slachtoffer geworden van een aanval door een voormalige tbs'er.


Dat schrijft het AD. De scholiere liep waarschijnlijk volkomen toevallig de man tegen het lijf, nadat ze vrijdagavond was gaan stappen. Na afloop zou ze bij een vriendinnetje gaan logeren.

Hoe zij uiteindelijk in het huis van de voormalig jeugd-tbs'er is beland, is de politie nog onduidelijk.
http://www.telegraaf.nl/binnenland/1...rmoord___.html

Altijd hetzelfste mee die gasten.
En wanneer gaan die spychlogen en spychiaters en meer van dat soort "deskundigen" het in hun kale hersens krijgen dat dergelijke types niet te genezen zijn? Nooits van ze leven.
Boekenverstand hebben ze erover meer niet. Eens TBSér altijd tbsér.
Ze dachten, tis uit zijn jeugd en nu hij volwassen is zal het wel over zijn.
Ja mijn botte.!! Die gasten horen levenslang in een inrichting. Ze kunnen niet vrij in de samenleving zijn. Hoe vaak is het al bericht dat tijdens proef verlof fout ging? Meer dan genoeg.
Opsluiten en sleutel in de vaart gooien!!
__________________
Wie het verleden niet kent, weet ook zijn toekomst niet !!!
stropke is offline   Met citaat antwoorden