Los bericht bekijken
Oud 9 maart 2012, 23:36   #93
Elio di Supo
Banneling
 
 
Geregistreerd: 13 november 2007
Locatie: The Swamp
Berichten: 28.231
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door fcal Bekijk bericht
Wat mij in die cijfers opviel was dat grote aandeel van de Bulgaren, die alle andere vreemde nationaliteiten voorbij gestoken zijn, buiten de Turken dan. Daarom ook de gedachte of dat komt omdat er een zekere culturele affiniteit bestaat tussen die Bulgaren (Roemelië) en de Turken (Anatolië).
De meeste Bulgaren die verhuizen naar West-Europa zijn niet van Slavische afkomst maar maken deel uit van de Turkse etnische minderheid in Bulgarije. De netwerken die verantwoordelijk zijn voor hun instroom zijn deels Turken die al geemigreerd waren en dus is er ook geen taalbarriere.

Dat wil daarom net zeggen dat de Turken en Bulgaren twee handen op 1 buik zijn. Door de uitbating, slechte huisvesting, het niet betalen van (zwart) loon etc zijn er gaandeweg ook wrijvingen ontstaan.
Elio di Supo is offline   Met citaat antwoorden