Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Alboreto
Er zit 1 klein foutje in uw redenering.
Het zijn de leden van het Vlaams Blok die het programma opstellen.
Zij kunnen het op elk moment wijzigen en aanpassen indien het niet aan hun opvattingen voldoet.
Dit is het ook maar normaal om van de veronderstelling uit te gaan dat het programma de mening en de opvattingen van het bestuur weerspiegelt.
Het is dan ook niet meer dan normaal dat die mensen op basis van hun meningen en opvattingen beoordeeld worden.
Voor de moslims is dat niet het geval.
De Koran is net zoals de bijbel en de meeste religieuze werken een verouderde weerspiegeling van de mening van een aantal schrijvers van pakweg 2000 jaar geleden.
Ze kunnen het niet wijzigen en kunnen er enkel de zaken uit nemen die hen het beste passen, net zoals gij doet.
|
uhm, volgens mij is dat discriminatie?
de één moeten veranderen, want ze schrijven onmenselijke dingen, en de ander schrijft éénzelfde zaken maar dat moet je maar verdragen?
het gewicht dat aan die schrijfsels gegeven wordt door mensen die het beleven zal uiteraard veel groter zijn; de maatschappij mag dat dan ook niet in rekening brengen bij het oordelen. Of jij nu over een religieus boek spreekt of over een partijprogramma is voor buitenstaanders irrelevant, die kaft is afleiding, wat telt is de inhoud. En als die identiek is, vind ik, hoor je daar op identieke wijze mee om te gaan.
"Dit is het ook maar normaal om van de veronderstelling uit te gaan dat het programma de mening en de opvattingen van het bestuur weerspiegelt."
'k haal dit eruit:
dit is ook maar normaal om van de veronderstelling uit te gaan dat het boek de mening en de opvattingen van de volgelingen weerspiegelt.