Babe Vandenbossche geeft huurpremie's
SP-A stelt voor om huurpremie's te geven aan huurders die te veel verdienen om een sociale woning te krijgen en die het moeilijk hebben iets op de privé markt iets te vinden .
Alééééééééééééé nog een bureauke er bij met een paar honderd ambtenaren om een systeemke uit te werken en postjes te verdelen !
Wie gaat die belastingen allemaal betalen om mensen gesubideerd te laten wonen ?
Gaat dit echt niet te ver , SP-A maakt iedereen zowat afhankelijk van premie's en sociale tegemoetkomingen .
Wat een bemoeizucht en regulator hangt deze regering eigenlijk uit ?
Zou het niet beter zijn om wat minder belastingen te heffen zodat Jan de werkmens wel toekomt en op een normale manier kan leven .
Ik voorzie dat er over 10 jaar een twee nieuwe parlementen moeten bijkomen .
Een premie parlement om premie's goed te keuren , en een derde om Premie's en wetteksten te schrappen wordt echt wel noodzakelijk , want geef toe als men niet dringen wat maatregelen gaat afschaffen , ziet men over 10 jaar de bomen in het bos niet meer .
|