Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kameleon
Die rentevoet maakt niets uit als je binnenkort afbetaalt voor een huis dat veel minder waard is dan de lening die je ervoor bent aangegaan.
Maar met die mogelijkheid wilt de Belg absoluut geen rekening houden, wel ja....net het perfecte recept voor een bubbel.
|
Een tijdelijk stagnering geloof ik maar daling of sterke daling niet . trouwens dat is zoals met de beurs hé als de prijs van de gebakken lucht die u gekocht hebt zakt , dan verkoopt u niet .
Maar je gaat me toch niet vertellen dat een vastgoed minder stabiel is dan gebakken lucht op de beurs . Dat die gasten op hun luie kloten onderuit gaan stemt me in vreugde . sorry ,,, geld verdienen zonder te werken mag zwaar onderuit gehaald worden .