Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door neruda
Men vraagt regelmatig van de nieuwkomers , vreemdelingen etc..om zich aan te passen aan 'ONZE' cultuur , meer bepaald de Vlaamse cultuur , niet ?
Nu toch een ernstige vraag aan blokkers wat jullie in feite verstaan in de Vlaamse cultuur ??? De vraag is explecitiet gericht aan de gematigde blokkers die integenstelling tot de harde kern gewoonweg geen enkele buitenlander in ons Vlaanderen ziet vestigen.
Wie durft met de juiste definitie naar voor komen ?
|
Om maar iets te zeggen;
- dat de nieuwkomers het niet meer als normaal gaan beschouwen een blanke vrouw na te roepen en voor hoer uit te schelden.
-dat stelen van een christenhond niet mag, 't zijn tenslotte zij die hen hier een beter leven aanbieden.
- dat de nieuwkomers eens doorkrijgen dat de wet voor iedereen hier geldt en dat die boven godsdienstige voorschriften gaat.
- dat de conflicten die ze in hun thuisland hebben hier niet verder uitgevochten moeten worden
- dat het niet zij tegen wij is
- dat ze hier in de eerste plaats zijn gekomen als 'gastarbeiders' = 'arbeider' iemand die werkt en 'gast', genodigde die komt en daarna weer gaat en die zich stelt naar de regels van de gastheer.
Duidelijk?
Dat zijn hier fundamentele waarden. Dan spreek ik niet eens over cultuur in de zin van het woord.