Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Klarekijk
Dat is wel een beetje moeilijk hé om die terecht te stellen , met dat parapluke van kerkelijk recht staat die morgen nog niet voor het houten bankske hoor .
|
Civiel recht. Ik heb het nooit over kerkelijk recht gehad. Het is een burgerlijke misdaad.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nietzsche
Wees dan ook consequent en verlaat het forum
|
Wat is daar dan consequent aan? Niemand verplicht mij voort te discussiëren in eindeloze discussies. Het heeft geen zin.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door E. Gidius
Nu je geen enkel argument meer over hebt, en je manier van discussiëren door velen van uiteenlopende politieke overtuigingen gebrandmerkt is als oneerlijk, ben je weg. Wat een verrassing. 
|
Argumentum ad populum.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Supe®Staaf
Niet gewend om te debateren met andersdenkenden?
|
Oh, constant. Maar mijn andersdenkende kennissen waarmee ik debatteer die weten waar ze het over hebben, kennen nog deugdelijke argumentatie én houden nog rekening met de basisprincipes van ons modern rechtssysteem.
Ik heb bijvoorbeeld zelf al meermaals gezegd dat ik pedofilie niet goedkeur, noch dat ik pedofielen wil beschermen. Ik wil dat iedereen die schuldig is wordt aangepakt, maar dan wel volgens de rechtsprincipes: na een proces. Ik heb trouwens niets met Danneels. En ik ben ook geen katholiek, ik ben dat in mijn kinder- en tienerjaren geweest, maar de parochie en mensen hogerop hebben mij als uitschot behandeld, wat deel is van de reden waarom ik nu niet gelovig ben. Ik betwist echter de idee dat alle priesters pedofiel zijn, en vind dat de vrijheid van religie bewaard moet blijven. En dat zijn de zaken waar men hier niet mee overweg kan, jij ook niet trouwens. Dat is de reden waarom ik de discussie gestaakt heb.