Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door fox
N-VA laat weten zelf geen voorstander te zijn van het bashingverbod. Het legt hen namelijk geen windeieren.
Bashing is namelijk iets waarbij er ongefundeerd kritiek wordt gegeven. Het gevolg van bashing is dat de neutrale mens beseft dat die ongefundeerde kritiek wordt gegeven omdat je geen poot hebt om op te staan. Instictmatig kies je dan partij voor de "gebashte", zijnde N-VA.
Alexander mag gerust verder doen, hij maakt een echte karikatuur van zichzelf. Nog 2 jaar dergelijke onzin uitkramen en de schade voor zijn partij zal niet te overzien zijn. Vreemd dat Quickie, zowat de enige met een beetje intelligentie binnen VLD, Decroo laat begaan. Waarschijnlijk wil hij zelf de fakkel overnemen in 2014 om vanuit een absoluut dieptepunt de partij weer wat elan te geven.
|
Is bovenstaand satire of gewoon fanpraat van een N-VA cheerleader ?
__________________
Stemtip federaal: Partij Blanco. Minder parlementszetels !
Stemtip Vlaams: BBB. Boerburgerbelangen; respect voor Boer en Burger; uitlevering De Mier aan Erdogan.
Stemtip Europa: Vlaams Belang. Liever had ik op Viktor Orban kunnen stemmen.
Ooit was Bart De Wever de dikke steur die vol eitjes zat voor de N-VA; maar nu is hij verworden tot de vis de vijver levenloos maakt.
Laatst gewijzigd door ViveLaBelgique : 23 april 2012 om 12:49.
|