Los bericht bekijken
Oud 25 april 2012, 19:52   #2
WetIsWet
Gouverneur
 
WetIsWet's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 mei 2010
Locatie: 2440
Berichten: 1.157
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bolleke Wol Bekijk bericht
Vandaag heeft men ook weer wat gevonden om Nederland uit te lachen ("men" zijnde vooral de Belgicisten dan, hun racistische aard komt in tijden als deze gemakkelijk boven). Nederland blijkt zo stabiel niet te zijn en dat vinden ze hier weer geinig.
Inderdaad, ons landje staat er ruim beter voor dan die vuile Ollanders. Wij hebben een tekort van 2.8% en zij 4.6%!

Voel je het sarcasme?

Kleine randbemerking, de Nederlandse staatsschuld is ongeveer 60% van het BNP en die van ons landje bijna 100% dus om die 40% dicht te fietsen aan een kleine 2% per jaar zijn we nog even bezig. Bovendien gaat het over de geschatte tekorten in 2012, met andere woorden we weten allemaal wat voor belachelijke truken er uitgehaald zijn om aan die 2.8% te komen (onderandere de 250 miljoen schuld cadeau aan de deelstaten). Mijn vader zaliger zei altijd "de prijzen worden gedeeld aan de meet" we zullen op 31 december 2012 eens zien wie welk tekort heeft en dan hou ik nog geen rekening met een Dexia cadeautje van 150 miljard extra schuld.
__________________
Het Uien-akkoord! Je merkt het niet meteen, het oogt niet meteen spectaculair verrot, maar na inname verpest u er aardig de lucht mee!

Laatst gewijzigd door WetIsWet : 25 april 2012 om 19:53.
WetIsWet is offline   Met citaat antwoorden