Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kelt
Als dit zo is dan kunnen die centrales beter niet meer in een klassieke bedrijfsvorm ingebracht worden maar in een intercommunale want we hebben die kilowatturen NODIG,ze zijn vermoedlijk veel en veel goedkoper dan de zonnepaneelsubsidies en dat molenwieken dat al een tijdje gaande is!
..
|
De dag dat Freya Vandenbossche directeur wordt van de kerncentrales in Doel ga ik toch lopen uit dit land hoor. Intercommunales hebben in het verleden alleen geleid tot hoge prijzen, verkeerde investeringen en politieke corruptie.
__________________
Exclusief in Vlaanderen: Al wie da ni springt, al wie da ni springt is N-VA ( Brünoke's kleuterbende)
Exclusief in Brussel: Brussel kan wel een paar honderd miljoen Euro missen (Guy Vanhengel, PS (ex-Ø-VLD))
Exclusief in Wallonië: wij keurden de pestbelastingen goed want ze troffen toch vooral de Vlamingen (Didier Reynders, MR)
|