Citaat:
	
	
		| 
					Oorspronkelijk geplaatst door De Brabander  Ik begrijp dat verhaaltje niet meer. Wie zit er nu nog achter Dexia? Waarom moet België die waarborgen verlengen? Waarom kunnen we die niet gewoon op 31 mei laten aflopen zodat we er ons geen zorgen meer over moeten maken? Wat riskeren we ingeval van faillissement van die restbank? En vooral, waarom kan Dehaene die schulden niet zelf met zijn bierbonus betalen?  | 
	
 Als Dexia Holding failliet gaat dan worden er veel spelers mee in het faillissement meegesleurd.   Wat publiek hier is over geweten wijst uit dat voor de lokale overheden in Frankrijk en de USA in zware shit zouden komen.  Bovendien zou Dexia Spanje, Dexia Italië en Dexia Duitsland ook veel misère aldaar veroorzaken.
Welke andere financiële spelers die meegesleurd zouden worden is niet publiek geweten.  Wat wel vast staat is dat een scenario zou worden waar de crisis volgend op de val van Lehman Brothers een akafietje was.
				__________________
				
Stemtip federaal: PVDA.  Stop genocide ! Stemtip Vlaams: PVDA.  Stop genocide ! Stemtip Europa: PVDA. Stop genocide !
Ooit was Bart De Wever de dikke steur vol eitjes voor N-VA; nu is hij de vis die de vijver levenloos maakt.