Los bericht bekijken
Oud 10 juni 2012, 17:00   #286
parsprototem
Banneling
 
 
Geregistreerd: 9 februari 2012
Berichten: 3.630
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door alice Bekijk bericht
Wanneer u denkt dat deze draad in een verkeerd subforum staat of er onjuistheden staan in de openingspost, dan moet u de moderatie inlichten over de verkeerde plaats en de opstarter van de discussie over verkeerde informatie.

Ik heb het over uw morele eerlijkheid, natuurlijk is het prima dat een initiatief alle vormen van seksuele agressie wil aanpakken, maar vdat veranderd niets, geen lor, nada aan de realiteit dat sommige groepen, omwille van de opvatting dat het gedrag van vrouwen bepalend is voor hun seksueel handelen, veel agressiever zijn naar vrouwen dan alle andere groepen.

Uw opmerking over het Zuiden is in die zin dan ook totaal naast de kwestie, het gaat niet over fluiten naar vrouwen op straat, of zelf niet op proberen aan te spreken ( wat ook niet schering of inslag is in Spanje, Frankrijk of Italie, welk " Zuiden " bedoeld u eigenlijk??) maar regelrechte verbale en fysieke agressie naar vrouwen die beledigend, intimiderend, en bijzonder storend is.
Dat er verkrachtingen, seksueel geweld in alle sociale klasse voorkomen werd al bevestigd, u valt dus in verhaling, dat argument veranderd niets aan het gegeven dat de ene groep veel agressiever is naar vrouwen dan anderen.
U wilt daarover de mond snoeren met nonargumenten, liefst zou u beweren dat het discriminatie is of racisme, maar die houding zet bij niemand nog zoden aan de dijk, mensen durven problemen erkennen, gelukkig maar want dan kun je oplossingen zoeken, u bent duidelijk nog niet zover.
² Zo zie ik het ook.
parsprototem is offline   Met citaat antwoorden