Los bericht bekijken
Oud 17 juni 2012, 07:59   #12
kelt
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 29 juli 2004
Berichten: 35.529
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door OilOnFire Bekijk bericht
Blijkbaar zijn het niet enkel de Brusselse gevels die rotten.

Bij overheid, gerecht en politie word er op dit vlak ook behoorlijk gescoord.

Zou dit te maken hebben met ongepaste, ongeduldige opdringerigheid van enkele Brusselse 'multicul' volksvertegenwoordigers?
Het heeft eerder te maken met groeiende wanhoop denk ik....

En in wat voor een maatschappelijk bestel leven wij eigenlijk dat ,in de naam van eigendomsrechten,ganse stadsweefsels(Brussel is niet alleen) letterlijk mogen wegrotten?

rotternis begint in de kern......een deel van onze ruimtelijke ordeningsproblemen(het geleidelijk aan dichtmetselen van onze open ruimtes),mogelijk zelfs een deel van onze politiek problemen) heeft te maken met deze verspilling in het hart van onze steden.

Wat de "multicul" betreft,als U het in die termen wilt stellen,.....ja een groeiend deel van onze stadsbevolking is niet meer van "oud-europese" afkomst.....maar ik kan me eigenlijk wel voorstellen dat vrijwel al die eigenaars van die rottende panden dat wel zijn.
Wat zegt dit over deze of gene bevolkingsgroep dan?

Zie je,laat ons de discussie houden over die rottende panden en de gevolgen op het stadsweefsel en voor de maatschappij.

Laatst gewijzigd door kelt : 17 juni 2012 om 08:03.
kelt is offline   Met citaat antwoorden