Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Paulus
Geef eens één voorbeeld van die tientallen meer doordachte en meer aanvaardbare en meer intellectuele mogelijkheden.
Paulus.
|
Eén voorbeeld? Ga toch niet met Zwan WORSTJES op een speelplaats. Dat is in het onderbewustzijn van vele mensen te relateren aan die gek die in een crèche peuters misbruikte. Dat wordt gerelateerd aan alle schietpartijen in scholen in de VS, Duitsland en elders.
En als je de foto's bekijkt zie je twee mannen in het zwart gekleed die van ver en van dichtbij heel gemakkelijk gerelateerd kunnen worden aan 'indringers met slechte bedoelingen'.
Marketing en pr: O op tien.
Wil je nog meer? Dat krijg je niet. Ik werk niet voor het vb noch voor een andere partij.
Eén ding is zeker: blijf weg van kinderen want als politieke partij sla je je eigen vensters in.
Er was ook iets politieks gaande in een pretpark. De zaken moeten toch ludiek en kinderlijk blijven. Laat maar doen. De politiek wordt seniel in het algemeen.
Als een mens consequent zou willen zijn, zou hij/zij een blanco stem moeten uitbrengen. Het is heel erg gesteld met alle politieke partijen. Het niveau is overal zeer laag. Iedere politicus moddert wat aan. De media zit op het niveau van schooltelevisie anno jaren tachtig. Heel vaak denk ik dat VRT een senioren gedoe is. Zo braaf! Een beetje te vergelijken met Max op NDL 2. Dementie is nooit ver weg.
Domme mensen zullen stemmen voor VB. Mensen die aan het traag maar zeker islamitiseringsproces een wending willen geven, kloppen op hun kin en wachten af. Dat is de harde realiteit.