Los bericht bekijken
Oud 18 juni 2012, 09:27   #3
UnionJack
Lokaal Raadslid
 
Geregistreerd: 12 november 2011
Berichten: 381
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Effect Bekijk bericht
Ik heb gisteren mijn vriendin mee uit eten genomen naar een Turks restaurant. We hebben daar een heerlijke tapasschotel gegeten, en werkelijk gesmuld voor nauwelijks 18 euro voor 2 personen. Dit was niet mogelijk geweest in een Vlaanderen zoals voorop gesteld door VB en PVV.

Irrelevante noot voor de racisten onder ons: De serveerster sprak vloeiend nederlands en droeg geen hoofddoek.

Jazeker er zijn problemen met een kleine subsectie van de moslimbevolking. Er zijn ook problemen met een klein deel van de belgische bevolking. Dus laten we het kind niet met het badwater weggooien en ons op de problemen richten en niet alle buitenlanders en belgen over 1 kam scheren.
Proficiat. Doe ik ook af en toe met mijn partner. Nochtans zou u me allicht omschrijven als 'racist'. Dat is dan weer een teken dat je hoegenaamd geen benul hebt van de problematiek.
Heb je kinderen? Woon je in een verstedelijkte omgeving?
Praat voor de vaak vrees ik; ik heb het opgegeven en ik emigreer zélf, omdat ik hier in eigen land, een vreemde ben geworden.
UnionJack is offline   Met citaat antwoorden