Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door koppijn
"EU should 'undermine national homogeneity' says UN migration chief"
Dit is een criminele gedachtegang. Dit is een artikel om bij te houden. Hier wordt de EU anti Europees, omdat het poogt om zijn eigen geschiedenis en verleden weg te vagen en te vervangen door een non-identiteit. De globale ontworteling als ideaal!!! 
|
@koppijn, koppijn niet ?
Zum ..
Ik ben absoluut pro diversiteit en culturele uitwisseling. Een uiterst noodzakelijke en zeer verrijkende gedachte.
Het platwalsen en het ophitsen van mensen tegen elkaar (verdeel en heers in actie) is enkel in het voordeel van de heersende klasse en hun agenda.
Dikwijls als de domste conspiracy-theorie afgedaan is deze nu meer dan bewezen en gedocumenteerd,, oa. zelfs met originele Bilderberg documenten (bekijk de bilderberg post, Bliderleak...) en ja ook van de V.N. (wistleblowers).
Nu het huidige economisch proces in zijn eindfase zit, moet een nieuw schaakspel gespeeld worden om dit systeem te resetten en herdefinieren, bij deze is de gewone burger slechts "connonfodder" en dikwijls misbruikt zoniet simpelweg ongewenst. Moeilijke tijden hebben uiteindelijk hun intrede gedaan.
En ja, zoals men heden de zaken zonder enige (gekende) geleerde diplomatiek oplost en steeds de spanning opdrijft op alle fronten wordt het meer dan duidelijk dat dit de vooravond is van een nieuwe globale oorlog (echt globaal dit maal vanwege de zeer verweven belangen, globalisme). De gelijkenis met de vooravond van WO II is MEER DAN treffend.