27 juni 2012, 11:26
|
#113
|
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 24 juni 2012
Berichten: 10.091
|
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nyquist
Ik garandeer u dat het bedrag van uw pensioen niet in uw contract staat.
Het artikel zal wel iets zijn in de trant van 'pensioen volgens Ik heb dat argument overigens nog nooit horen gebruiken tegen een verhoging. Dat kan volgens u ook niet dan?
Verhogingen, indexen, enz. maken integraal deel uit van dat 'contract'......of is die mogelijkheid soms niet opgenomen in de contracten in de privé ?
Het pensioen is nu reeds enkele tientallen jaren een sociale uitkering, meer niet. Wettelijk kan die ten allen tijde aangepast worden.
Wettelijk kan inderdaad alles aangepast worden, maar een 'contract' is een 'contract' en tot daar niet heroverhandeld is, blijft dat geldig. Ik stel voor dat U eens vraagt aan de vakbonden of zij zullen akkoord gaan met een botte stop van die perekwatie voor iedereen, dus ook voor diegenen die begonnen zijn aan een lage wedde....D�*t is namelijk het punt.
Als ik u 100 euro geef en u geeft mij 30 euro terug, heeft u mij dan iets betaald?
En hiervan snap ik dus de bedoeling niet ....
|
|
|
|