Los bericht bekijken
Oud 20 juli 2012, 13:03   #2
subocaj
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
subocaj's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 juni 2010
Berichten: 15.948
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Effect Bekijk bericht
http://www.standaard.be/extra/solidariteitsprijs2012

Kunnen we eventueel Vlaanderen laten nomineren. A rato van 12 miljard per jaar moet Vlaanderen zowat de meest solidaire instantie van Vlaanderen zijn.
Bewijs mij die 12 miljard netto, want de ene keer zegt Bartje zelf 6 miljard, 3 dagen later komt een andere idioot mij vertellen 12 miljard en nog 14 dagen later is het al 18 miljard.
Kom aub niet met de berekening van een N-VA professor, maar een vermelding van een onafhankelijke bron, die er geen voordeel uit haalt.
Liefst ook met voordelen voor Vlaanderen die van Brussel en Wallonië op een of andere manier gerecupereerd worden.
Trouwens als De Standaard anders iets publiceert, is het een regimekrant, als iets in jullie kraam past, plots niet meer?
Nu zou je er de solidariteitsprijs van in ontvangst willen nemen?
subocaj is offline   Met citaat antwoorden