Los bericht bekijken
Oud 1 augustus 2012, 18:38   #55
Bokkenreyder
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Bokkenreyder's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 maart 2011
Locatie: Limburg
Berichten: 15.112
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Het Oosten Bekijk bericht
Ja maar als het nog niet uitemaakt is, waarom suggereert uw geestesgenoot het dan. En waarom doet gij dan rustig mee met die comedie? Wel, ik weet het. Omdat ge zelf een comediant zijt.
Ik spreek alleen voor mezelf! Ik heb me voor niemand anders te verantwoorden. Ik zou nu ook kunnen beginnen zoals jullie doen ivm PVDD en JC: er is geen rook zonder vuur. Dat doe ik dus niet: ik ben niet zo laf! Die blanc bleu blanc is minstens medeplichtig aan moord (en als hij het zelf niet gedaan heeft, heeft hij tenminste criminele vrienden-moordenaars).
Je kunt er niet onderuit, syske, jouw partijtje is met bloed besmeurd. Ik heb Sanderke nog niet gehoord om hem uit het partijtje te zwieren! Natuurlijk niet!

Minstens medeplichtigheid aan moord vergoelijken: je naam en dat van je partijtje is gemaakt, ventje!
__________________
Als Raf je nog ooit op een taalfout wijst, dan kun je genieten van zijn eigen taalblunder op:
http://forum.politics.be/showthread....175318&page=23




Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Supe®Staaf Bekijk bericht
Het (België) lijkt me een territorium van ideale schaalgrootte. ==> Bokkenreyder:

Laatst gewijzigd door Bokkenreyder : 1 augustus 2012 om 18:41.
Bokkenreyder is offline   Met citaat antwoorden