Los bericht bekijken
Oud 3 augustus 2012, 08:43   #154
quercus
Secretaris-Generaal VN
 
quercus's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 maart 2009
Locatie: De Verenigde Nederlanden
Berichten: 43.297
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bokkenreyder Bekijk bericht
Hahahahahaha; De splitsing van BHV!
Of hoe snel de uitbreiding van BHV duidelijk zal worden.
Inderdaad ... Ik hoorde deze morgen op het nieuws dat de burgemeester van Vilvoorde bijna ontplofte van woede toen hij hoorde dat een francofone onderzoeksrechter dat stelletje crapuul weer heeft losgelaten. Maar in hetzelfde bericht kwam ook de verklaring van een Vlaamse magistraat uit Brussel die verklaarde dat dergelijke scenario's óók in de toekomst nog zullen voorkomen. Waarom? Omwille van de francofone magistraten die zullen aangesteld worden in het zogezegd "gesplitste" BHV. Anders gezegd: in feite is BHV niet gesplitst. Voor mij is een splitsing maar een splitsing wanneer het volledig gebeurt, óók op juridisch vlak. Hetgeen de laffe Belgicistische Vlaamse Traditio-politici hebben geslikt heeft voor gevolg dat Halle-Vilvoorde nog steeds vasthangt aan "la capitale".

Na 2014 moet deze ezelachtigheid opnieuw ongedaan worden gemaakt. Zelfs als dat moet gebeuren door de grendelgrondwet (waarin ondertussen het gedoe met francofone magistraten zal opgenomen zijn) opzij te schuiven.

De verkiezingsscore van N-VA zal met dit smerig zaakje weer wat verstevigd worden. Doe zo voort jongens! Op naar de ontbinding van deze bananenstaat!
__________________
Weet nu dan dat uw stem door niemand wordt aanhoord
Zolang gij stamelend bidt of bedelt bij de poort.

Laatst gewijzigd door quercus : 3 augustus 2012 om 08:47.
quercus is offline   Met citaat antwoorden