Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ToonB
Het communisme hoeft niet bestreden te worden, het bestrijdt zichzelf. Ook moet het niet bestreden worden daar het geen bedreiging is.
|
In een bepaald aspect klopt dit, deze crisis zit voornamelijk bij de centrale planning en de grote kartels die ze tot stand brachten. Die zitten nu te sukkelen om hun facturen betaald te krijgen. En hoe komt dat? Omdat de vele kleine spelertjes op de vele markten elk hun eigen dingetjes deden om de diefstal door de centrale planning te ontlopen.
Dus nee en ja, nee het communisme hoeft niet bestreden te worden, als een georganiseerde gezamenlijke opzet, maar ja, wel bestreden als talloze gedesorganiseerde individuele opzetten. En dat is ook hoe markten werken om slechte bedrijven buiten te sjotten. Overheden en hun belangengroepen zijn gewoon voorbeelden.

Mijn dingetje? Hun euro's inwisselen voor zilver, niet zomaar aan elke prijs maar via een richtprijs strategie, want teveel betalen is NIET GOED.
