Discussie: Staatsschuld
Los bericht bekijken
Oud 29 augustus 2012, 16:30   #44
ViveLaBelgique
Secretaris-Generaal VN
 
ViveLaBelgique's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 16 januari 2011
Berichten: 41.198
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hugh Mannity Bekijk bericht
Een berekening van de toegevoegde waarde van goederen en diensten + de primaire economie geeft dubbeltellingen, men moet enkel de toegevoegde waarde in rekening brengen (= productiebenadering).
I stand corrected.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hugh Mannity Bekijk bericht
Daarnaast heb je de inkomensbenadering, bepaald door lonen + bruto-exploitatieoverschot. Als laatste heb je de bestedingsbenadering, bepaald door finale consumptie + uitvoer - invoer. Al deze berekeningen van het BBP zijn aan elkaar gelijk.
Voor het bruto-exploitatieoverschot zit je altijd met de problematiek om de activa juist in te schatten. Louter baseren op de boekhoudwaarde geeft niet altijd de realiteit weer.

Bij de laatste berekeningswijze moet je dan nog correcties maken voor de wijzigingen in de spaarquota of schuldlast van de privé.
__________________


Stemtip federaal: Partij Blanco. Minder parlementszetels !
Stemtip Vlaams: BBB. Boerburgerbelangen; respect voor Boer en Burger; uitlevering De Mier aan Erdogan.
Stemtip Europa: Vlaams Belang. Liever had ik op Viktor Orban kunnen stemmen.

Ooit was Bart De Wever de dikke steur die vol eitjes zat voor de N-VA; maar nu is hij verworden tot de vis de vijver levenloos maakt.
ViveLaBelgique is offline   Met citaat antwoorden