Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Blue Sky
Tja ... ik stel alleen vast dat automobilisten alle regels of controle daarop als pesten beschouwen. Misschien ligt het eerder aan het feit dat ze zich gewoonweg weigeren aan de verkeersregels te houden?
Tevens stel ik een onrealistisch autogebruik vast in Vlaanderen waar de bestuurder louter rekening houdt met de factor “eigen gemakzucht” om zich te verplaatsen. Helaas pindakaas zijn er ook nog andere mensen in de maatschappij die hinder ondervinden van dergelijk autogebruik; vandaar dat de overheid dient in te grijpen teneinde de mensen in de maatschappij te beschermen en ten einde een intelligent autogebruik aan te moedigen ( voor de mensen die zelf het verstand niet hebben ). Dit wordt tevens ook dat natuurlijk ook meteen beschouwd als “pesten”.
Ik denk dat mensen de frustratie vooral aan zichzelf te danken hebben. Ze willen namelijk allemaal de verplaatsing met de auto doen en kijken daarbij enkel naar zichzelf en dat leidt dan natuurlijk in overbevolkte en economisch ontwikkelde gebieden als Vlaanderen overal onvermijdelijk tot verkeersproblemen.
De automobilist heeft daarbij zelf vaak de sleutel in handen en dus de keuze (waar wonen, waar werken, rekening houden met files, OV, fiets, ... )
|
Zou het niet eer zijn dat chauffeurs die in panne (standaardtaal? begrijpelijk?) staan met hun auto agressief worden omdat de chocoladesigaret verboden is ?
Terzijde: ik lach niet met deze problematiek van agressie tegenover de wegenwachters die, voor de ervaringen die ik ermee had, super beleefd, super klantvriendelijke en hulpvaardig en superieure techniekers zijn.
.