Los bericht bekijken
Oud 9 september 2012, 07:59   #5
subocaj
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
subocaj's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 juni 2010
Berichten: 15.948
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jantje Bekijk bericht
Zijn tekst is een vrij juiste voorstelling van wat Europa nu is.

De vraag is echter hoe je binnen een democratie met vrije meningsuiting populisme kan bestrijden zonder de democratie en vrije meningsuiting op te heffen?

En de NV-A is voorstander van de EU, maar ontkent niet dat er binnen de EU zaken moeten veranderen.
De reden van de NV-A dat het voorstander is van de EU heeft trouwens meer te maken met de economie dan met de politiek.
En de teruggang van de Europese economie heeft enkel te maken met het steeds meer winst principe ten koste van alles.
Er is maar een mogelijkheid om dat op te lossen en dat is minder consumeren ipv meer.
Het bestaande financiële en economische systeem zal aangepast moeten worden naar een contant betaalde verbruikers economie ipv een uit schulden opgebouwde economie.
Wat Europa doet is gewoon de schulden verleggen naar meer belastingbetalers.
Ingrijpen in het verrotte financiële systeem durven ze niet, integendeel er worden blanco cheques van jouw belastinggeld uitgeschreven om zogezegd de economie draaiende te houden, met dezelfde mogelijkheden tot misbruik als er waren.
subocaj is offline   Met citaat antwoorden