Los bericht bekijken
Oud 12 september 2012, 07:30   #192
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door vlijmscherp Bekijk bericht
ja, je hebt dat eens gezegd.

ik zou dat echt eens willen zien, zo iemand die uitbundig een kruisteken maakt midden op straat. moet echt hilarisch zijn om te zien. ik zou ook niet direct weten wat te doen hoor. ik denk dat ik mijn schaterlach ga moeten inhouden, maar goed, je doet maar hoor.
natuurlijk lachen de omstaanders! ik knipoog dan ook naar hen, wat dacht je? iedereen vindt het grappig, behalve de muzelvrouwtjes natuurlijk, die voelen zich daardoor blijkbaar geviseerd.... raar, waarom toch?
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o
circe is offline   Met citaat antwoorden