Los bericht bekijken
Oud 23 augustus 2004, 15:22   #18
Cyperken
Provinciaal Gedeputeerde
 
Cyperken's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 mei 2004
Locatie: Brussel
Berichten: 917
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jan van den Berghe
Dat zal wel. In ken vele tientallen VB'ers en nog een grote pak meer VB-kiezers. Allemaal hebben ze een reden of meerdere redens om hun steun aan het Vlaams Blok te betuigen.

Maar blijf ons maar verder beledigen. Zo wint u geen enkele stem terug. Mensen redeneren immers: "Aha, ze nemen ons niet serieus. Goed, volgende weer het Vlaams Blok."
Recht in de roos! Maar de politieke heethoofden van dit landje steken hun kop in het zand en maken er zich mee gedaan met een uitspraak als "mensen stemmen op het Vlaams Blok omdat hun vuilnis niet tijdig wordt opgehaald" (geef toe, een giller!!) Door de kiezers als dommerikken te beschouwen win je ze niet terug natuurlijk maar die redenering moet blijkbaar nog doordringen bij velen, maar voor mij geen erg natuurlijk...de volgende verkiezingen winnen we nogmaals! 8)

Laatst gewijzigd door Cyperken : 23 augustus 2004 om 15:22.
Cyperken is offline