Los bericht bekijken
Oud 18 september 2012, 13:11   #158
Robrecht de Fries
Banneling
 
 
Geregistreerd: 6 september 2012
Berichten: 815
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Edina Bekijk bericht
Dat heb ik niemand horen zeggen hoor. Het enige wat ze zeiden was dat de slogan "de stad is niet van iedereen" impliceert dat je dus mensen uitsluit en in die zin is dat net hetzelfde als wat het VB doet.
http://www.deredactie.be/cm/vrtnieuw...275/1.1432307?

Vanaf min. 5.45 En nu?

Bovendien heeft Van Besien en Janssens het voortdurend over 'bevolkingsgroepen tegen elkaar opzetten', maar daar heeft De Wever het niet over : hij viseert geen enkele bevolkingsgroep. Hij viseert criminelen en oproerkraaiers, mensen die niet als een normale burger in de stad willen leven. Maar als je die criminelen en oproerkraaiers zelf linkt met een bepaalde bevolkingsgroep dan is er ofwel iets mis met die bedenking van u ofwel iets mis met minstens dat deel van die bevolkingsgroep dat verantwoordelijk is voor het feit dat u die criminaliteit en ordeverstoring met die bevolkingsgroep linkt. En dat laatste doet De Wever zelfs helemaal niet. Dat zit in uw geest.

TROUWENS de letterlijke woorden van De Wever waren: 'De stad is niet van iedereen,; De stad is van degenen die ertoe bijdragen.' Welke bevolkingsgroep is daardoor uitgesloten????

Laatst gewijzigd door Robrecht de Fries : 18 september 2012 om 13:24.
Robrecht de Fries is offline   Met citaat antwoorden