Los bericht bekijken
Oud 18 september 2012, 14:11   #85
Kaal
Minister-President
 
Geregistreerd: 20 november 2003
Berichten: 4.367
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Francientje Bekijk bericht
Het N.T.
Echt authentiek is het overigens niet, wel. Ik heb ergens gehoord dat het
vijf of was het zesmaal verloren ging, telkens weer werd teruggevonden...
lichtjes gewijzigd.
Inquisitie, kruisvaarten, heksenprocessen en boekverbrandingen (bestaat de
index nog, by the way), allemaal gedaan in de naam van het N.T. en de
kruisiging van Jezus die, by the way, onmogelijk verlopen kan zijn zoals ze
in het N.T. staat beschreven. En de vraag blijft of een en ander niet, mogelijk onrechtstreeks, tot de Shoah heeft geleid. Een en ander was in elk geval definitief verantwoordelijk voor heel wat pogroms.
Je probeert je te verstoppen achter rookgordijnen. Je hebt beweerd dat er verschillende haatpassages waren in het NT en er werd jouw gevraagd om dat te bewijzen door de betreffende verzen te citeren.

Je antwoord hierop dat het NT niet authentiek (???) is en dat je ergens gehoord hebt dat het "zesmaal verloren ging" (???) bewijst dat je het NT helemaal niet kent, laat staan dat je het ooit hebt opengeslaan. Over het onstaan van het NT weet je duidelijks niets (hint : het is geen boek dat men kon "verliezen" of "terugvinden").

Conclusie : het NT bevat geen oproepen tot geweld en de eerste Christenen hebben nooit geweld gepleegd. Je mag de Christenen en hun leer verachtelijk vinden, maar dit zijn gewoon feiten.
Kaal is offline   Met citaat antwoorden