Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door brother paul
hoh, als je er eens boven vliegt dan zie je toch veel ruimte hoor, jullie overschatten dat allemaal. Neem nu zo'n newyorkse skyline, dat staat op een lapje grond ocharme met moeite 10/10km wonen daar 10miljoen mensen.
Dus als we ons nu eens focussen op een NYskyline aan de kust, kunnen we daar een strook van 10x60, moeiteloos 60miljoen allochtonen parkeren.
En nog beter, als we ze even willen inburgeren, kunnen ze helpen hun huis bouwen. Niet parkeren in de werkloosheid, maar parkeren in de bouw van hun eigen huis/en basisbehoeften zoals dat hier al zo mooi aangehaald is.
En nog beter, je kunt een energieeiland maken op de thorntonbank, en je parkeert ze op de rand van dat energieeiland, dus een soort dubai story, die zetten de migranten ook op eilandjes voor de kust 
|
NY is ook dichtbevolkt maar de VS hebben in totaal een bevolkingsdichtheid van 31,9 / km2. Zoals in de openingspost gezegd, heeft België een gemiddelde bevolkingsdichtheid van 349 mensen per vierkante meter.
Ik snap niet dat er nog altijd mensen zijn die met zo'n enorme oogkleppen lopen dat ze echt niet kunnen zien dat dit land veel te vol zit. Kijkt toch om u heen, er is amper open ruimte. Aan de basisbehoeften van nog niet een tiende van de bevolking kunnen wij op eigen kracht voldoen, laat staan van de hele bevolking!
(31,9/km² (2009))