Los bericht bekijken
Oud 3 oktober 2012, 15:20   #4
alfa16vjtd
Minister-President
 
Geregistreerd: 26 oktober 2010
Berichten: 4.522
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Anselmo Bekijk bericht
Dat links in het Vlaams theater- en entertainmentwereldje een "must" is, was al lang een publiek geheim.
Dat dit gunstig/noodzakelijk is voor het verkrijgen van een ticket voor een verschijnen op de openbare omroep was, sprak zich ook al lang rond.
Alleen ging men ervan uit dat het om SP.a aanhangers ging, maar het mag ook zonder problemen wat extremer zijn.
Zelden werd dit echter zo openlijk bevestigd als in de persmededeling van de PVDA+ naar aanleiding van de komende gemeenteraadsverkiezingen.

Men kan zich echt afvragen of in dit wereldje de beruchte afspiegeling van de bevolking, die ze zelf van anderen eisen, wel wordt gehaald.

In feite hoeven zij het niet te laten : elke stem minder voor PJ is er een gewonnen voor de verandering.



http://www.hln.be/hln/nl/13816/Verki...DA--stem.dhtml
Links => meer belastingen => meer macht voor de overheid.
alfa16vjtd is offline