Los bericht bekijken
Oud 8 oktober 2012, 16:51   #50
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

"babyboomers" dat zijn dus de mensen die geboren werden na de oorlog? 1945-1955 ?

Tien jaar te hevig geproduceerd? Meer dan twee kinderen per vrouw? daarover spreken we toch? Of werden er in die periode - zoals nu het geval is - in sommige bevolkingsgroepen standaard 1 vrouw extra geimporteerd met nadien 7/8 kinderen die voor 3/4 dan ieder weer een partner importeren?
Want dat heb ik dan toch gemist.

In de klas van 1952 zaten welgeteld 1 gezin met vier kinderen en misschien twee met drie kinderen. Al de rest hadden ofwel één ofwel geen broers en zussen.

Wat gaan ze doen binnen vijftig jaar als de huidige "overbodige babyboomers" hun pensioen willen, na amper te hebben gewerkt en met echtgenoten die thuis "voor de 7 kinderen zorgden"?
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o
circe is offline   Met citaat antwoorden