Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Athelas
“De belastingbetaler kan niet blijven opdraaien voor wie per se apart wil gaan wonen”
Mag hij toch eens uitleggen wat hij hiermee bedoelt. Mensen die 'apart' gaan wonen dragen namelijk veel mee in die belastingen. Hebben lekker veel bijgedragen bij de koop van de grond, de woning en dergelijke meer. Sluit deze discussie maar rap weer.
|
De belastingbetaler kan ook niet blijven opdraaien voor al zij die hier binnenkomen en genieten van al onze voordelen van onze sociale zekerheid zonder ooit één cent bijgedragen te hebben!
Ik vind het wraakroepend dat mensen die "afgelegen" (definieer afgelegen trouwens, want wat is afgelegen in een zo dichtbevolkt land als België?!) willen wonen extra zouden moeten betalen voor een postbode??? Bij mijn weten betalen ze sowieso al als ze bepaalde nutsvoorzieningen willen laten bijtrekken of hebben ze der sowieso geen recht op (aardgas).
Ok, er zal moeten nagedacht worden over ruimtelijke ordening. Maar ga je mensen verplichten te gaan samenwonen, zeker in tijden als vandaag? Sorry, hier pas ik ook voor. Ik woon niet afgelegen, maar wel een vrijstaande woning met eigen tuin, geen haar op mijn hoofd dat eraan denkt dat op te geven!