Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De Kwaadste Belg
DeEver wordt de nieuwe burgemeester in Antwerpen, de logische vraag is dan ook: wat verwachten de NVA'rs op dit forum dat zijn verwezenlijkingen zullen zijn in de stad. Welke resultaten zal hij in 2018 op zijn conto kunnen schrijven, naast het planten van een vlaggenmast met leeuw op de top van het MAS.
Zal de stedelijke ontwikkeling van heel Antwerpen Noord een halt toegeroepen zijn door de bouw van een brug ? Zal de Stadsschouwburg ophouden met die moderne toneelrommel te spelen en terug klassieke Griekse tragedies brengen ?
Wordt de Grote Markt zoals in de jaren zeventig terug gewoon maar een parking voor auto's ?
|
ja, een vlaamse leeuw op het MAS. Daar zaten alle vlaams-nationalisten op te wachten 
Voor de rest, ik woon niet in (de provincie) Antwerpen, dus ik heb geen idee 
__________________
"La méthode Guy : les sujets difficile, on les met au frigo en espérant qu'ils disparaissent." (quote van het lesoir forum)
Belangrijk voor de forum-ganger: Godwin's Law / Godwin's Rule of Nazi Analogies: "As a Usenet discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches one." Reductio ad Hitlerum/Nazium:"Hitler (or the Nazis) supported X, therefore X must be evil/undesirable/bad."
|