Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Henri1
Nu zou het best eens kunnen dat De Wever een probleem heeft voor de coalitievorming.
Janssens noemde de kans op een akkoord met de N-VA "extreem" klein.
http://www.knack.be/opinie/columns/e...0194539705.htm
De Wever haalde ook zo'n stunt uit bij de federale onderhandelingen, met dit verschil: Janssens is eerlijk en zegt het op voorhand.
De Wever houdt tot op de dag van vandaag staande dat hij wel wilde maar niet mocht.
|
Gelukkig zijn er vijf alternatieven mogelijk. Wees maar gerust dat CD&V voldoende machtsgeil is om uit de stadslijst te stappen en apart te gaan onderhandelen.
Daarnaast heeft Patrick Janssens altijd gezegd dat hij geen schepen wil worden onder De Wever. Toch ongelooflijk dat die zomaar zijn verantwoordelijkheid ontloopt!
Aan de andere kant is er natuurlijk nog de mogelijkheid dat de Stadslijst met Vlaams Belang gaat onderhandelen

Bart de Wever is niet absoluut nodig voor een coalitie met zijn 23 zetels, hij kan ook gewoon weigeren initiatief te nemen.
__________________
Exclusief in Vlaanderen: Al wie da ni springt, al wie da ni springt is N-VA (
Brünoke's kleuterbende)
Exclusief in Brussel: Brussel kan wel een paar honderd miljoen Euro missen (Guy Vanhengel, PS (ex-Ø-VLD))
Exclusief in Wallonië: wij keurden de pestbelastingen goed want ze troffen toch vooral de Vlamingen (Didier Reynders, MR)