Los bericht bekijken
Oud 23 oktober 2012, 15:56   #25
Kallikles
Secretaris-Generaal VN
 
Kallikles's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 oktober 2005
Berichten: 21.225
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Edina Bekijk bericht
Natuurlijk heeft de pvda veel stemmen gekregen van allochtonen! Is dat verwonderlijk, wanneer nagenoeg alle andere partijen hen in de steek laten (denk aan wat er met de allochtone verkozenen van de sp.a gebeurde in 2006)? En ze hebben hun zetels ook niet louter te danken aan allochtonen natuurlijk. Ook veel autochtonen hebben op de pvda gekozen omdat ze eindelijk terug een linkse oppositie wilden.
In De Morgen van vandaag wordt de sappige saga van de N-VA lijstvorming in Antwerpen uit de doeken gedaan en met name de zoektocht naar "een Marokkaan, een Turk en een Jood". Dat is soms echt wel om te gieren, hoor. Een advocaat van Marokkaanse afkomst wordt geïnterviewd. Men stelt hem vragen over Sharia4Belgium (!), over geweld tegen holebi's (!).

Tot slot komt men bij het privéleven "Draagt je vrouw een hoofddoek?" Oei. Die draagt een hoofddoek. Men begint te discussiëren: ja maar als die zijn vrouw bij de lijstvoorstelling in het publiek op de eerste rij zit, dan gaat het VeeBee ons daar toch op pakken?

Of: hoe achterlijk en belachelijk kan je zijn! Anno 2012 in Europa krijg je een plaats op de lijst op basis van de vestimentaire voorkeuren van je vrouw.
__________________
islamophobie et bêtise ordinaire:
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zipper
de bruine pest is de islam. Het is de meest boosaardige ideologie sinds het nazisme.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pericles
Mogelijk zijn het hebben van verbale kwaliteiten niet uw grootste talent.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Andev
Waarom zou ik moeten weten wat "multivariaatanalyse" betekent???
De mensen, steeds meer en meer, hebben lak aan dat soort gelul.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Mike Godwin
By all means, compare these shitheads to Nazis.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy
Ja ik heb gezegd dat ik de moord op duizenden Nigerianen, omdat het zwarten zijn, goedpraat.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy over Europa's moslims
Naft er over en een stekske.

Laatst gewijzigd door Kallikles : 23 oktober 2012 om 15:57.
Kallikles is offline