Los bericht bekijken
Oud 5 november 2012, 05:03   #1
Garry
Secretaris-Generaal VN
 
Garry's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 augustus 2007
Berichten: 25.665
Standaard Wie is er eigenlijk zot en wie niet.

Van ludwig-ii-van-beieren werd beweerd dat hij gek was, maar zoveel later worden zijn investeringen als de allerbeste ooit betiteld. Economisch gezien profiteert tot op vandaag daar nog het hele gebied daarrond van zijn verwezenlijkingen.

In de zomer, meer dan 8000 bezoekers /dag en tijdens de winter, loopt het er nog zwart van het volk. Tel daarbij alle nevenactiviteiten rondom die mee beuren.

http://www.google.be/search?q=Neusch...w&biw=1344&bih

Hoe zit het met onze economie? Hier kunnen ze niet eens Renault, GM of Ford hier houden. En heeft er iemand een idee van wat die bedrijven ons als investering gekost hebben aan subsidiering?

Hoe zot zijn onze toppolitici dan eigenlijk wel, dat ze niet eens bij machte zijn tegen deze uitloop iets te ondernemen?

Laatst gewijzigd door Garry : 5 november 2012 om 05:04.
Garry is offline   Met citaat antwoorden