Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door illwill
Mensen met flexibele uren worden helemaal niet extra vergoed, kzou ook niet weten waarom. Je klopt gewoon je uurtjes en je gaat naar huis. Om nu een voorbeeld te geven, ipv dat iedereen bij interelectra om 8h moet beginnen kun je om 9h beginnen en vertrek je om 18.00h zodat het grootste deel van het verkeer al weg is, of je begint vroeger en je maakt dat je Hasselt uit bent voordat de files beginnen. Dat is nu net wat men voorstelde en toch doet men het niet.
Trouwens, het op een ander gaan zoals je zei, in deze tijden is het helemaal niet zo vanzelfsprekend om zomaar te vertrekken en op een ander te beginnen, je mag blij zijn dat je werk hebt.
|
Ik bedoel flexibele werknemers, die gaan wanneer het bedrijf hen nodig heeft, niet werknemers die thuiswerken of hun eigen uren bepalen. Misschien was het onduidelijk, ik bekijk het nogal vaak van de kant van het bedrijf.