Jezusmariajozef zou mijn oma zaliger hebben gezegd....
Citaat:
BRUSSEL - Het Belgische leger houdt een tiental soldaten in de gaten die er salafistische overtuigingen op nahouden. Dat schrijft La Libre Belgique woensdag. Op die manier willen de militaire inlichtingendienst ADIV (Algemene Dienst Inlichting en Veiligheid) en de Staatsveiligheid zich ervan verzekeren dat die soldaten wel degelijk trouw zijn aan ons land.
Volgens La Libre Belgique zijn de betrokken soldaten bekend in islamistische kringen, maar zouden ze toch aan de aandacht van de rekruteerders in het Belgische leger zijn ontsnapt.
Het leger vreest nu dat er via die infiltraties islamisten worden opgeleid, die vervolgens in het buitenland ingezet kunnen worden als jihad-strijders. In het ergste geval kunnen ze zich in landen als Afghanistan zelfs tegen de Belgische soldaten keren.
“Het probleem is dat er geen controle is vóór de opleiding. Om in het leger te komen, volstaat het om een blanco strafblad te hebben. De kandidaten worden ondervraagd door leidinggevenden, maar meer is er niet”, zo vertelt een bron aan het dagblad. De strengere controles worden pas in een latere fase ingevoerd.
|
http://www.standaard.be/artikel/deta...21121_00376140
------------------------------------------------------
tja, en discrimineren op basis van "religie" mag niet hé! (dat mag enkel om halal vlees te verkrijgen of om bij een islamitische bedrijfsleider te werken). Hebben ze dat niet goed gezien zeg.
Dus die gasten nu eerst nog wat promoveren zodat ze bij gevoelige informatie geraken, en dan mogen ze lekker mee gaan vechten in Afghanistan, Libië, binnenkort Syrie of stel je voor dat we Israel eens gaan helpen.... (nou ja Europa zal wel eerder de arme palliekindertjes gaan redden zeker?)