Los bericht bekijken
Oud 4 december 2012, 21:44   #191
Garry
Secretaris-Generaal VN
 
Garry's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 augustus 2007
Berichten: 25.665
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De Brabander Bekijk bericht
Wat hebben Brabanders, Antwerpenaren en Limburgers met Vlamingen te maken? Ik kan toch niet fier zijn op iets wat ik niet ben?
Meneer de Brabander,
U die zo graag afgeeft op de N-VA en nog meer op het VB;
Het is u misschien ontgaan dat beide, zowel het N-VA als het VB dochters zijn van het gewezen VU, waarvan ook beweerd werd dat het allen zwarten en collaborateurs waren. Maar toen die goede partijen van u dat VU nodig hadden om een regering te vormen, waren het allemaal plots vriendjes, ook die huidige N-VA'ers die afgescheurd zijn van het VU waar inmiddels niets meer van overgebleven is dan een clown die zijn toevlucht genomen heeft bij de sossen.

De pot verwijt dus de ketel dat hij zwart ziet.

Je ziet, het kan verkeren hé. In het politieke toneel lopen de toneelspelers van het ene theater naar het andere met een niet te volgen snelheid.

Laatst gewijzigd door Garry : 4 december 2012 om 21:54.
Garry is offline   Met citaat antwoorden