Los bericht bekijken
Oud 15 januari 2013, 20:44   #91
tomm
Secretaris-Generaal VN
 
tomm's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 43.802
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Adrian M Bekijk bericht
Nr.10 kletst een eind uit z'n nek. De Chistenen en Armeense chistenen zijn de klos omdat ze domweg Assad steunden en uit lijfsbehoud blijven steunen.
Geldt eveneens voor de Alewieten .... en dit zijn moslims.

Klote voor ze. Maar hard gezegd komt het neer op - Boontje komt om z'n loontje - als je een dictator steunt.
Dus omdat ze hen steunen, omdat hij hen ook altijd gesteund heeft tegen de extremisten, verdienen ze het uitgemoord te worden in een genocide? Dit is ongeveer wat je zegt. Verwerpelijk.

In plaats daarvan zou het Westen kunnen stoppen de extremisten te steunen, maar nee, dat gebeurt niet want past momenteel niet in hun geo-politieke plannen (namelijk verzwakking van Iran en Rusland in de regio). Nogmaals verwerpelijk, des te meer omdat alles overgoten wordt met een humanitair sausje, zoals meestal.

Maar goed ik hoop dat Rusland en andere landen die wel inzitten met de lokale christenen an anderen die strijden tegen de moslimextremisten, en naar voorbeeld van Frankrijk een heuse militaire operatie inzetten tegen de rebellen.
tomm is offline