Los bericht bekijken
Oud 20 januari 2013, 14:44   #8
CLAESSENS Joris
Minister-President
 
CLAESSENS Joris's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 maart 2005
Locatie: UKKEL
Berichten: 5.742
Standaard

Wat mij betreft valt het vooral op dat men op oude koeien jaagt.
Onze poeierjunkie die verschillende malen loog over zijn gebruik wordt alom gevierd en naar voor geschoven als voorbeeld voor onze jeugd.

Ook op andere vlakken wordt royaal met de mantel der liefde gezwaaid.
Zo hebben wij als jeugdidool, juicht o Belgen, een voor groepsverkrachting veroordeeld jongerenbendelid dat vlug genoeg vrij kwam om zijn voetbalcarriere te kunnen maken.

Zulke mensen zouden, ongeacht hun sportieve prestaties, niet als rolmodel voor onze jeugd naar voren geschoven mogen worden. Punt uit.
__________________
CLAESSENS Joris spreekt voor eigen rekening... partijstandpunten vindt u op www.vlaamsbelang.be/ en via [email protected]. veel leesgenot!
Na de nodige intimidatie om deze uitspraak niet te herhalen; "Allah is een verzinsel, Mohammed is de leugenaar die hem verzon. Mohammed is ook een massamoordenaar, terrorist en pedofiele kinderverkrachter .
Bron: de koran.
CLAESSENS Joris is offline   Met citaat antwoorden