Los bericht bekijken
Oud 22 januari 2013, 11:32   #579
backfire
Minister-President
 
backfire's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 juni 2007
Locatie: Thuis
Berichten: 5.172
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ViveLaBelgique Bekijk bericht
Tiens, is er al een gezamenlijke communicatie van Gwendolyn Rutten, Alexander De Croo of Elio Di Rupo met respecitievelijk Bart De Wever, Geert Bourgeois of Kris Peeters geweest ?

Het is belachelijk om Open VLD te beschuldigen van spelletjes als jij enkel en alleen afgaat op het strategisch spel dat nu via de media wordt beslecht met éénzijdige verklaringen.
Kom kom, je kronkelt als een aal. Er is door de Vla Reg tweemaal duidelijk contact geweest met de Fed Reg. Een gezamenlijke communicatie is hier niet aan de orde, dat is nooit zo geweest. Waarom zou dat nu plots moeten? Ik zal het je zeggen: omdat Rutten per se stoer wou doen.

Gemakkelijk hoor. Nu plots blijkt dat Rutten alleen maar spelletjes zit te spelen, zijn het volgens jou plots 'strategische spelletjes' en 'eenzijdige verklaringen'. Wat een zwaktebod. Je bent je al even vast aan het rijden als La Rutten.
__________________
It all makes perfect sense, expressed in dollars and cents, pounds, shillings and pence.
backfire is offline   Met citaat antwoorden