Discussie: Rode Duivels
Los bericht bekijken
Oud 25 maart 2013, 10:06   #18
fox
Secretaris-Generaal VN
 
fox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 februari 2007
Berichten: 33.378
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door BWarrior Bekijk bericht
In de voorronde van het WK van 2010 zetten we Spanje nochtans in Brussel doorlopend onder druk (Vanden Borre speelde toen). We verloren toen wel - onderverdiend - met 1-2, ook al omdat een goal van Fellaini ten onrechte afgekeurd werd.
Ik zou het niet weten. Ik kijk geen wedstrijden van de Rode Duivels, maar als de prestaties van Belgische spelers bekijkt bij hun ploegen dan weet je dat de backs pure middelmaat zijn en dan kom je er niet tegen Spanje. Dat ze ooit eens een degelijke wedstrijd gespeeld hebben tegen die gasten in 1 of andere wedstrijd (die een land als Spanje ziet als een veredelde oefenmatch) doet eigenlijk helemaal niets terzake. Als ze ooit in Brazilie geraken krijgen ze gewoon op hun doos tegen een degelijke ploeg
__________________
In de psychologie staat machiavellisme voor een bepaald soort persoonlijkheidsstoornissen. Niets in dit land is machiavellistischer dan de PS. Niets is zo asociaal als de PS-politiek. Grote armoede! Slecht onderwijs! Hollande achterna! Het verliezende kamp in de laatste verkiezingen!
fox is offline   Met citaat antwoorden