Los bericht bekijken
Oud 30 maart 2013, 12:43   #91
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.143
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door system Bekijk bericht
Ik mag toch roepen wat ik wil zeker? In het Duits, in het Frans, in het Engels en in het Zwahili. En uw uitleg onderstreept hetgeen ik stelde. Wanneer men sport met politiek begint de vermengen, dan is het sportieve zoek en loop het vroeg of laat uit op ongeregeldheden. En dan kunt ge uw Rond op termijn afschaffen.

Ik vind het trouwens volledig ongepast dat men kleine kinderen leeuwenvlaggetjes in de pollen stopt. Ook hen 'misbruikt' men uiteindelijk om politieke doeleinden.
met tricoloorkes als de roi of een princesse de Laeken op bezoek komt ?

.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden